AKUSTİK ASMA TAVAN PANELLERİ

Nisan 25, 2022by Feltbi

Sizleri, %100 geri dönüştürülmüş Polyester Elyaf Keçelerden ürettiğimiz, sağlıklı, nemden ve rutubetten etkilenmeyen, yıllar boyunca aynı performansta işlevine devam eden Akustik Asma Tavan Panelleri ile tanıştırmaktan gurur duyuyoruz. 200 den fazla renk seçeneği.

Akustik

Akustik olarak yüksek değerlere sahip olan (NRC 70~) aynı zamanda ısıl yallıtıma da yüksek katkı sağlayan ürünümüz SK-AT serisi asma tavan ürünlerimiz, sağlıklı ve yüksek ömürlü seçeneği yapısı sayesinde yaşam alanınızda size artı değer katar.

Reach, RoHS, TSE, ISO ve bir çok testten geçerek sizler için en yüksek kalitede hazırladığımız ürünlerimiz sizlere bir adım uzakta.

Daha fazla bilgi için bir telefon uzağınızdayız.

www.akustikkece.com


akustik asma tavan panoları

Akustik Panel Nedir?

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler için kullanılan akustik paneller ses iletişim kalitesini en üst seviyeye çıkaran şık ve dekoratif ürünlerdir. Kanallı, latalı, delikli, oluklu, sandviç ve daha birçok kumaş ve ahşap akustik panel tasarımı ile sektörün ilk tercihleri arasında yer alan firmamız, profesyonel bir çözüm ortağı olarak daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Akustik Asma Tavan Panoları çözümler;

Modern Tasarım

Dekoratif ve şık akustik panel tasarımları ile en kaliteli ses akustiği için farklı renk ve desenlerle en modern tasarımlar her mekanın havasını değiştiriyor.

Üretim Kalitesi

Ses yalıtım malzemeleri ve üretim kalitesi olarak dünya standartlarında akustik panel tasarımları ile her mekanda fark yaratın.

Mekana Özel Üretim

Duvar, tavan ve ortam için her mekana özel üretilen akustik paneller; renk, desen ve tasarım olarak ortamı gürültüden arındıran, sesleri anlaşılır kılarak iletişimi kolaylaştıran ve daha konforlu ortamlar yaratan kaliteli ve gösterişli ürünlerdir.

Akustik Asma Tavan Panelleri

Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  Asma Tavan Panoları  hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
FeltBI.com
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi