Ekonomik Kriz ve Yalıtım

Haziran 6, 2022by Feltbi

Son zamanlarda ülkemizin içinden geçtiği durum ekonomik kriz ve yenilenmeyen enerji kaynaklarının tükenmeye başlaması nedeniyle her türlü enerjinin dikkatli kullanılması kritik hale gelmiştir. Enerji kaynaklarının çoğu fosil yakıtlardan elde edildiğinden sürdürülebilir olmadığı ve çevreye zarar verdiği aşikardır.

Ülkemizde de özellikle kışın evlerdeki en temel gider kalemi “ısınma” maliyetleri olduğundan hem ülkesel olarak hem de bireysel olarak kaynakların verimli kullanılması ekonomik ve sürdürülebilirlik açısından önem arz etmektedir.

Enerji kaynaklarını verimli kullanmak adına yapılan çalışmalar hızla devam ederken sizlerin de yeni binalarınızda veya ısınma sorunu olan eski binalarınızda bu kriterleri göz önünde bulundurarak yeni uygulamalar yapmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

İzobozz ve Feltbi olarak ürettiğimiz malzemeler yalıtım kalitesi ve sürdürülebilirlik açısından ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. İzobozz Feltbi Polyester Elyaf Keçelerimizi gönül rahatlığı ile ısı yalıtımı gerektiren her alanda kullanabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
FeltBI.com
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi