ÜRETİMDE YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIYORUZ

Nisan 25, 2022by Feltbi

IzoBOZZ FeltBI olarak sadece ürünlerimizle değil üretimimiz ile de sürdürülebilirliği ve geri dönüşümü destekliyoruz. Amacımız sadece akustik ses ve ısı yalıtımı sağlayan keçe üretimek değil, %100 geri dönüşüm ürünler ve maksimum geri dönüştürülebilir enerji kaynakları kullanarak işlerimizle birlikte yaşadığımız dünyayı devredeceğimiz çocuklarımıza yeşil bir miras bırakmaktır.

IzoBOZZ tekstil A.Ş. olarak fabrikamızın çatısına uyguladığımız güneş panelleri sayesinde üretimimizde harcadığımız fosil kaynaklı enerjiyi minimuma düşürmeyi hedefliyoruz. Gelirimizi daha yeşil bir dünya hedefiyle geridönüştürülebilirliğe yatırıyor geleceğimizi inşa ederken sizlerin desteğiyle yeniliklere öncü oluyoruz.

Çevreci ve sağlıklı ürünlerimizle yalıtım ihtiyacı olan her alanda sizlerleyiz.

#yeşil #feltbi #izobozz #keçe #yalıtım #sesyalıtımı #ısıyalıtımı #geridönüşüm #mantolama #dekorasyon #izolasyon #şapaltı #dışcephe #içcephe #akustik  #felt #feltinsulation  #nonwoven #insulation #ısı #ses #reach #certificate #sağlıklı #antikanserojen #asmatavan #sertkeçe #petfelt #yenilenebilirenerji #sürdürülebilir

BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
FeltBI.com
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi